Kochajmy się!

02.02.2019

Tak trochę zaskakująco zaczynam z tytułem, może kogoś to zbulwersuje, rozśmieszy, ucieszy… Miłość ma różne oblicza. Jak się z pewnością już domyślacie piszę dziś do Was myśląc o Walentynkach. A to jest przecież dzień zakochanych. Chcę Wam więc po prostu życzyć tego, żebyście się nawzajem Kochali!

14 lutego ma w moim sercu specjalne miejsce i nie chodzi mi wyłącznie o to jak zakochana niezmiennie jestem od bardzo wielu lat. 14 lutego napisałam dla Was mojego pierwszego posta w życiu. To było 6 lat temu i wtedy stworzyłam mojego pierwszego bloga stars inspirations. Ciekawe to było doświadczenie i miło wspominam tę przygodę. Cieszę się jednak ogromnie z miejsca, w którym jestem dziś, z mojej firmy i strony, a niebawem mam nadzieję, ze sklepu.

W moim poprzednim blogu skupiałam się przede wszystkim na diy, teraz zdecydowanie poszłam w kierunku ilustracji. Pamiętacie może moją zeszłoroczną walentynkową propozycję w wersji retro?

W tym roku przygotowałam coś niesłychanie całuśnego. Serię plakatów będących moją gloryfikacją pocałunków.

Jak się Kochamy, to się całujemy. Postanowiłam powiedzieć Wam o tym, a może przypomnieć poprzez motyw chcących cmoknąć się zwierzaków. Plakaty powstały z wykorzystaniem ilustracji namalowanych akwarelą. Użyłam delikatnych, pastelowych odcieni, chcąc trochę uniknąć wszechobecnej, rubinowej czerwieni. Zależało mi, aby plakaty były w odbiorze miękkie, puszyste i lekkie, niemal jak pierwszy pocałunek. Taka zabawa motywami i kolorem to jest mój sposób na czarowanie rzeczywistości. Odzyskiwanie dziecięcej radości, zachwycanie się najmniejszymi rzeczami i dzielenie się nimi z bliskimi dla nas ludźmi to jest to, co wielu z nas pozwala odczuwać szczęście!

Jeżeli pragniecie uszczęśliwić bliską Wam osobę albo namówić ją do całusów ???? , to zapraszam do zamawiania plakatów poprzez poniższy formularz lub menu głównym. W zakładce cennik macie wszystkie ceny i formaty.

Chętnie stworzę też dla Was ilustracje na specjalne zamówienie. Grafikę lub akwarelę, także w formie do druku, która stanie się wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bardzo kochanego.

Często dostaje od Was zamówienia plakatów z zaproponowanym przez Was motywem, imieniem, cytatem, który jest bliski Wam lub obdarowywanej osobie. Dzięki temu otrzymujecie unikatowy przedmiot, który mam nadzieję zostaje w Waszych domach na długo i budzi radość.

Wpadajcie do mnie częściej, odwiedzajcie mnie na instagramiefacebooku.