JUSTGREY - SKLEP

04.01.2021

Nastał ten wyjątkowy dzień, na który czekałam od tak dawna! Otwieram swój internetowy sklep!

 

Osiem lat temu stworzyłam swój pierwszy blog http://starsinspirations.blogspot.com/ , to były moje początki w internetach :). Trzy lata temu założyłam swoją firmę justgrey! Malowałam ilustracje na zamówienie i sprzedawałam te powielane w druku w formie plakatów, kartek i naklejek, ale raczej stacjonarnie, na różnego rodzaju targach. Bardzo brakowało mi w internecie platformy, na której w wygodny sposób istniałaby możliwość zakupu moich produktów.

Opisywałam Wam malowane i drukowane przeze mnie projekty w formie bloga, możecie do niego wrócić tu: http://old.justgrey.pl. Początkowo próbowałam sklep internetowy stworzyć samodzielnie, ale miałam obawę, że taka samodzielna konstrukcja może nie dać rady. Postanowiłam więc oddać  to w ręce profesjonalisty i oto jest. Mój własny sklep internetowy.

Jestem bardzo podekscytowana, lecz też zdaję sobie sprawę z nowych wyzwań, które przede mną! Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć produkty, które zechcecie kupić. Mam ogromną nadzieję, że sprzedaż będzie przebiegała sprawnie i w zadowalający Was sposób! W mojej ofercie znajdziecie ilustracje, które dostępne były w sprzedaży wcześniej, ale również kilka nowości. Postanowiłam także przybliżać Wam więcej zaplecza i realizacji zamówień indywidualnych, dlatego w sklepie też pojawiła się zakładka blog, która będzie wygodną przestrzenią do mówienia o pięknych historiach moich klientów, opowiadanych moją ilustracją.

 

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Mam ogromne szczęście, że trafiam na wspaniałych ludzi, którzy zamawiają u mnie przeróżne ilustracje i z chęcią polecają mnie dalej! Cieszy mnie niezmiernie coraz większe zainteresowanie moją kreską, stylistyką i spojrzeniem. Uwielbiam ilustrować nowe tematy i mam nadzieję, że nadal będę w stanie poświęcać temu zajęciu mnóstwo czasu i serca!

Z tego powodu w moim sklepie stworzyłam dla Was zakładkę "indywidualne", gdzie przybliżam Wam przebieg takich współprac. Mam również ambitny plan pokazywania Wam autorskich projektów tworzonych na zamówienie właśnie tutaj, na blogu. Tworzę serię zatytułowaną "WSPÓŁPRACE INDYWIDUALNE" i zamierzam odkrywać przed Wami projekty, które już stworzyłam, jak również pisać o tych, które jeszcze przede mną. Stay tuned, gdyż pierwszy post z tej serii ukaże się już za chwilkę.

 

ORYGINAŁY

Takim miejscem, na którym bardzo zależało mi w moim sklepie internetowym jest zakładka "oryginały", to tutaj będę umożliwiać Wam zakup ilustracji w oryginałach. Wystawię w tym miejscu na sprzedaż zarówno ilustracje, które stały się bazą do powielanych w druku plakatów, kartek i naklejek, ale również unikatowe ilustracje, które powstały tylko w tym jednym, prezentowanym w sklepie egzemplarzu. Prace te powstają zawsze na pięknych, akwarelowych arkuszach o wysokiej gramaturze,  maluję zazwyczaj w technice akwareli, szkicu piórkiem, lub gwaszu. Kiedyś moją ukochaną techniką był akryl i co jakiś czas zdarza mi się tworzyć w tej technice, więc może za jakiś czas w sklepie pojawią się również płótna.

PLAKATY

W zakładce "plakaty" znajdziecie całą masę przeróżnych ilustracji. podzieliłam je na kategorie, żeby  odrobinę ułatwić poszukiwania. Nadal znajdziecie u mnie bardzo wiele plakatów w tematyce dziecięcej, ale również ilustracje taneczne, retro, folkowe dziewczyny, seria fashion i wiele innych.

Na ten moment dostępne są plakaty w dwóch formatach A4 i A3, ale od dłuższego czasu myślę już o większym druku. Miałam możliwość poeksperymentować z formatem A2 w przypadku drukowanej na Święta kolorowanki, którą znajdziecie tu. To doświadczenie sprawiło, że mam ochotę wyrazić się również w większych formatach. To i mam nadzieję wiele więcej będę miała szansę zaproponować w moim sklepie.

KARTKI

Kartki są taką małoformatową formą wśród moich produktów. Staram się odpowiadać na potrzeby moich klientów i obserwatorów dodając nowe tematy, tworząc kartki na różne okoliczności i pielęgnując tradycję wysyłania kartek do bliskich i przyjaciół. U mnie można znaleźć oczywiście kartki bożonarodzeniowe, wielkanocne i urodzinowe, ale w formie karty dostać można również ilustracje retro, fashion, a także serie walentynkowe. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą kart.

NAKLEJKI

Naklejki to nowość w mojej ofercie. Bardzo je lubię i na szczęście Wy również :). Na chwilę obecną znajdziecie u mnie naklejki bożonarodzeniowe, ale także z motywem ptaków, tortów, rycerzy i superbohaterów. Mam głowę pełną pomysłów na kolejne wzory.

Czasy mamy wyjątkowo wymagające i towarzyszy nam poczucie niepewności. Staram się jednak wchodzić w tę moją nową przygodę ze sklepem internetowym z podniesioną głowa i pełna nadziei, że to moje marzenie uda się spełnić. Czuję, że moja miłość do sztuki, ilustracji, próby uchwycenia chwili, znajdzie swoich odbiorców. Tą optymistyczną myślą kończę i zapraszam Was w moje nowe miejsce w sieci do mojego własnego sklepu internetowego pełnego rzeczy stworzonych przeze mnie dla Was.