Kolekcja:
Kod produktu: 196
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
ilustracje

ORYGINAŁ - Blue boy

  • Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł
  • 14 dni na zwrot
od 300.00
Ilość zamówienia
Zapytaj o produkt

Oryginalna ilustracja, która powstała w ramach serii prac poświęconych studium człowieka w przestrzeni miejskiej.

"Beach boy”. Chłopiec, woda, piasek, wiatr i jeden mały pojemniczek po lodach, a pomiędzy cała masa niesamowitych wydarzeń, które rozgrywają się w przestrzeni wyobraźni. Obserwowanie dzieci to jest najwspanialsza lekcja spontaniczności, szczerości, kreatywności i odwagi.

Niesłychanie w tym obrazie poruszyło mnie bogactwo w prostocie. Błękitne niebo, błękitna woda, delikatny odcień piasku i skóry. Minimalistyczna paleta, niby niewiele, ale kryje w sobie szeroki wachlarz faktur, półcieni i basków. Chłopiec, plaża i pudełko po lodach, niby niewiele, ale w przeciągu godziny to małe pudełeczko było akwarium, bazą, magiczną miksturą, domkiem i pirackim skarbem. Prawdziwe piękno najczęściej tkwi w prostocie.

 

Od zawsze bardzo lubiłam przyglądać się ludziom, zastanawiać się dokąd idą, jakie mają marzenia, jaką niosą ze sobą historię. Zachwyca mnie różnorodność, uwielbiam dostrzegać te różnice, ale również wychwytywać podobieństwa. Szalenie interesujące jest dla mnie to jak człowiek wpisuje się w tkankę miejską, jak stara się stawać jej częścią. Intryguje mnie sposób w jaki ludzie się wyrażają poprzez wygląd zewnętrzny, poprzez swoje zachowanie, gesty... Z zachwytem obserwuję to co się dzieje między ludźmi, jak na siebie działają, wchodzą w reakcję, zmieniają się w zależności od okoliczności.

Czasem zachwyci mnie spotkana przypadkowo osoba, staram się w wtedy uchwycić to coś, co mnie przy danym człowieku zatrzymało i postarać się przelać to na papier. Bywa, że pociąga mnie jakaś historia człowieka, wyjątkowość, ale też często uniwersalność. Zdarza się, że malując wyobrażam siebie świat danej osoby, jego pasje, otoczenie... Wtedy proces tworzenia ilustracji staje się niepowtarzalną przygodą.

Zapraszam Cię do zapoznania się z innymi historiami opowiedzianymi poprzez inspirujących ludzi, których minęłam na swojej drodze.

Więcej ilustracji z serii ulicznych portretów znajdziesz tu: /ilustracje/czlowiek

Ilustracja oryginalna wykonana w technice akwareli.

Kolor tła: biel.

Autorką ilustracji jest Marta Gwiazda.

Ilustracja oryginalna na papierze akwarelowym w formacie A3, 287x420 mm.

Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Plakat sprzedawany jest w grubej tekturowej tubie, zabezpieczony bibułą.

Firma kurierska od 15 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI
ilustracje