Kolekcja:
Kod produktu: 030
Dostępność: Produkt niedostępny
Quotes

Plakat - Choose one for today

  • Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł
  • 14 dni na zwrot

Ilustracja w druku oparta na grafice komputerowej z elementem ręcznie malowanego, kwiatowego wianka. Po środku wianuszka widnieje tekst „choose one for today” a dookoła jest wachlarz propozycji z ciekawymi aktywnościami do wybrania. Wszystkie aktywności są klimacie ‘slow life’, mają być propozycją wzmożenia uważności, zwolnienia pędu życia, zatrzymania się na chwilę i pielęgnowania prostych, pięknych czynności, które są konieczne dla poczucia szczęścia!

Motyw : Teksty
Okazja : Szkoła, Wakacje, Wiosna
Przewodnia kolorystyka : Szary
Forma : A3

Autorką ilustracji jest Marta Gwiazda, która samodzielnie tworzy wszystkie ilustracje w justgrey. Wszystkie motywy malowane są w technikach tradycyjnych, a następnie powielane w druku wysokiej jakości.

Plakat to propozycja dla wszystkich, którzy doceniają ręcznie malowane motywy, unikatowe przedmioty, gustowne dekoracje i nietuzinkowe prezenty.

Na ilustracji znajdują się motywujące hasła, które mogą stać się zachętą do zrobienia czego wyjątkowego. Taki plakat to ciekawy pomysł na prezent, ale również ciekawa dekoracja do domu, która oprócz tego, że stanie się pięknym elementem wystroju, to dodatkowo zmotywuje nas do fajnych aktywności.

Ilustracja A3, 287x420 mm, druk jednostronny wysokiej jakości, na papierze błyszczącym 200g.

Kolor tła: mysia szarość.

Autorką ilustracji jest Marta Gwiazda.

Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Plakat sprzedawany jest w grubej tekturowej tubie, zabezpieczony bibułą.

Firma kurierska od 15 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI
Quotes