PROJEKT GRAFICZNY PŁYTY OLGI BOCZAR

Gdy Olga odezwała się do mnie, poprosiła mnie o projekt i pozwoliła posłuchać swoich kompozycji to od razu poczułam, że będzie to niesłychanie inspirująca współpraca.

Płyta "Oddycham" to hołd oddany poezji Juliana Tuwima. Wyjątkowe teksty ubrane w przepiękną szatę muzyczną. Zaproszenie mnie do stworzenia oprawy graficznej tego projektu uważam za wyróżnienie!

Olga Boczar to artystka o nieprzeciętnym talencie i świadomości, gdy zaczęłyśmy rozmowy o projekcie okładki, to od pierwszych chwil wiadomo było, że Olga doskonale czuje w jakim iść kierunku, zna temperaturę całości i jaki ma nieść przekaz, dała mi przestrzeń do rozmalowania się w zgodzie z moją wrażliwością, dzięki jej zaufaniu czuję, że udało nam się pięknie skomponować całość.

W ramach naszej współpracy miałam szansę zaprojektować od strony graficznej okładkę płyty, booklet i krążek. Oczywiście nie mogę pokazać Wam całej zawartości płyty, serdecznie Was jednak zapraszam do zakupu, zaglądania do środka i przede wszystkim do zasłuchiwania się!

Płyta ma swój piękny podział związany z kompozycjami, tekstami i samymi tytułami. Całość tworzy spójną historię, która ma swoje kolory. W swoim projekcie podążałam za tym charakterem. Delikatną linią, miękką plamą, błękitami i czerwieniami. Różne emocje i różne temperatury spajające całość projektu.

Oprócz projektu okładki miałam też szansę stworzyć grafiki będące materiałem promocyjnym. Wśród moich projektów znalazły się między innymi tła do sesji fotograficznej, plakaty zapowiadające premierę płyty, banery do mediów społecznościowych oraz teaser.