ILUSTRACJA REKLAMOWA MARKI

Marka https://petit-pappus.ch/ poprosiła mnie o stworzenie ilustracji inspirowanej logo firmy, które początkowo miało stać się motywem przewodnim kartek promujących nowo powstającą działalność.

Stworzyłam dwie propozycje ilustracji i obydwie trafiły do druku, jak również na stronę sklepu i do mediów społecznościowych.

 

 

W tle obydwu projektów widniej namalowana w technice akwareli tęcza, której barwy i kształt bezpośrednio zaczerpnęłam z logo firmy.

Na pierwszym planie znajduje się grupa dzieci. Na jednej ilustracji mocno trzymają się za łodygi ogromnych rozmiarów latawców, które unoszą dzieci w powietrze. W przypadku drugiej ilustracji, każde z dzieci trzyma w dłoniach latawiec. Część się zachwyca rośliną, część rozdmuchuje jej nasionka.

Całość utrzymana jest w przepięknych, pastelowych odcieniach i oddaje beztroskę, spokój i niewinność dziecięcych zabaw.

Ostatecznie powstały dwa motywy kart, gdzie ilustracja została nadrukowana na przepiękny papier ekologiczny z widocznymi drobinkami/włóknami z wtórnie przetwarzanych papierów.

Ilustrację w wersji do mediów społecznościowych możecie zobaczyć na zdjęciu w tle na facebooku marki: https://pl-pl.facebook.com/pg/PetitPappus/photos/?ref=page_internal.

Jak również na stronie głównej sklepu: https://petit-pappus.ch/.