KARTKI BOŻONARODZENIOWE DLA BETTY'S HOME

Mam wyjątkową przyjemność współpracować z niepowtarzalną marką Betty's Home, która wprowadziła na polski rynek unikatowe produkty do dekoracji wnętrz. W swojej ofercie ma najpiękniejsze poduszki w kształcie liter i cyfr, ale również baldachimy, pufy, materacyki, plecaki i znacznie więcej.

Wszystko tworzone z największą precyzją z przemiłych w dotyku tkanin, które mają najcudniejszą paletę barw!

Beata w moje ręce oddała kilka projektów związanych z promowaniem jej marki.

Poniżej projekt kartek bożonarodzeniowych dla https://bettyshome.pl/.

Przedświąteczne zamieszanie, dużo dekoracji i dużo radości!

To atmosfera, którą bardzo chciałam oddać w tym projekcie.

Ilustracja tworzona dla prywatnej marki, która ma się kojarzyć z firmą i być jednocześnie w klimacie świątecznym, nie musi być nudna. A z pewnością może oddawać świąteczną atmosferę, gdy dekoracje to produkty marki Betty's Home. Welurowe, mięciutkie poduchy, które całkowicie kojarzą się z marką, a ustawione w napis "HO HO HO" bezdyskusyjnie niosą bożonarodzeniowy vibe!

Na ilustracji znajdziemy również stos materacyków z oferty firmy, na który wspina się dziewczynka chcąca udekorować gwiazdkową poduchą świąteczne drzewko, dużo uśmiechów, zimowa moda plus kolory zaczerpnięte wprost z katalogu marki, to mój przepis na tę ilustrację!

Domowo, zacisznie i rodzinnie jest natomiast na kolejneym projekcie.

Gromadka dzieci, być może to rodzeństwo, w domowym zaciszu, w świątecznych nastrojach, trzymają w łapkach poduchy, są to literki: "X M A S". Tu oprócz charakterystycznych dla marki literek mamy też pufy, gwiazdki i wiszącą w tle przepiękną girlandę!

Kolejna ilustracja to motyw literkowych poduszek, ale rozsypanych w kształt choinki.

Litery układają się w napis "MERRY CHRISTMAS" zachowując jednocześnie kształt świątecznego drzewka zwieńczonego i udekorowanego elementami poduszek gwiazdek, które świetnie charakteryzują markę BH.

Trochę charakterystyki marki i lekkie przymrużenie oka, to zestaw idealny na ilustrację, która ma się kojarzyć z firmą a jednocześnie mówić też o konkretnej okazji.