KOCHAMY POLSKIE MARKI - WSPÓŁPRACA Z L'EDITORIAL DLA L37

Przy współpracy z portalem modowym L'editorial stworzyłam ilustrację dla marki https://www.l37.eu/pl/.

L 37 to firma obuwnicza, którą z pewnością kojarzy sporo osób. Jest od dłuższego czasu w czołówce i jestem przekonana, że swój sukces zawdzięcza odwadze, przebojowości i wychodzeniu na wprost modowym oczekiwaniom swoich klientów. Ta wspaniałą polska marka błyskawicznie się rozwija i jest skarbnicą inspiracji!

Każdy projekt to piękny ukłon w kierunku mody, z zachowaniem dbałości o wygodę, klasę, jakość i dbałość o najdrobniejsze detale.

Tworząc ten projekt zależało mi na tym, aby produkty kojarzące się z marką były na modelce, gdyż to są rzeczy, które na serio nosi mnóstwo polek. Namalowałam dziewczynę, która jest bardzo pewna siebie, idzie odważnie do przodu, a to co nosi zdecydowanie jej w tym pomaga!

Marka skutecznie podąża za najnowszymi trendami, dlatego nieprzypadkowo sięgnęłam po kolory roku Instytutu Pantone 2021, czyli żółć i szarość. Modnie, wygodnie i z polotem.

W ilustrację wplotłam kilka produktów L37 takich  jak buty, torebka i brelok, a w tle intensywne, energiczne pasy nadające całości dynamizmu. Na nich napis L 37, który jakoby nadaje kierunek.