KOCHAMY POLSKIE MARKI - WSPÓŁPRACA Z L'EDITORIAL DLA ELEMENTY WEAR

Przy współpracy z portalem modowym L'editorial stworzyłam ilustrację dla marki https://elementywear.com/pl/.

W marce Elementy Wear najbardziej ujęła mnie ponadczasowa elegancja stawiająca na prostotę i wygodę.

Przepiękne kroje, idealna paleta barw i najwyższa jakość materiałów to cechy, które sprawiają, że ta marka godna jest uwagi. Brak przesytu, nadmiaru, tylko czysty minimalizm to jest moim zdaniem kierunek, który powinna obrać branża modowa i marka elementy idzie właśnie tą drogą. Te wszystkie wymienione cechy marki stały się dla mnie punktem wyjścia do namalowania mojej ilustracji.

 

 

Transparentność w świecie mody i ujawnianie wszystkich kosztów produkcji, oraz wpływanie tym samym na świadomość swoich klientów to są elementy, które wyróżniają markę na rynku odzieżowym.

Jeśli intryguje Was napis #relove za namalowaną modelką to serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z tym genialnym pomysłem marki. Relove to pomysł na odpowiedzialność w dziedzinie zakupów, nadawanie ubraniom drugiego życia i szukanie im nowych właścicieli.

Jestem pod wrażeniem proekologicznych działań marki i to była dla mnie prawdziwa przyjemność prześledzić ich filozofię i cele.

Uwielbiam wdrażać się w każdy projekt poprzez skrupulatne obserwowanie cech charakterystycznych i misji, w tym przypadku marki modowej.

Na ilustracji znalazła się bohaterka zainspirowana jedną z modelek występujących w sesji zdjęciowej marki Elementy Wear. Postawiłam na klasyczne kroje i klasyczne barwy, bo to są cechy niesłychanie wyróżniające markę. Ma ona jednak dużo energii, dynamicznie się rozwija i nie jest tuzinkowa, dlatego modelka wychodzi z ram a plamy koloru wylewają się poza pierwszy plan.