Kolekcja:
Kod produktu: 167
Dostępność: Produkt niedostępny
Eco

KARTKA - ECO RAIN

  • Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł
  • 14 dni na zwrot

Piękny ekologiczny papier na który nadrukowana została wyjątkowa ilustracja. Na froncie kartki znajduje się ilustracja przedstawiająca bandę dzieciaków, którzy z różnym nastawieniem i temperamentem korzystają z deszczowej pogody.
Zamknięte oczy i doświadczanie uczucia spadających na twarz kropel deszczu, dzikie skoki po kałużach celebrowane tak intensywnie, że aż spadają kalosze, lub nieśmiałe wychylanie się spod parasola aby słuchać dźwięku deszczu to tylko kilka kadrów z tej ilustracji.

Wewnątrz po otwarciu kartki znajdziemy mniejszy motyw, ilustracja przedstawia tylko jednego, wybranego bohatera. Jest to chłopiec uchwycony w zamaszystym podskoku, zawieszony nad kałuża, trzymający w dłoni wielokolorowy parasol. Dookoła wirują krople deszczu a na jego twarzy wyczytamy pełne skupienie, spokój i radość. Kartka otwiera się w poziomie, więc mini ilustracja jest na górnej części, a poniżej jest miejsce na tekst.

Ilustracje na kartce pobudzają wyobraźnie, są nieoczywiste, dzięki temu taka kartka sprawdzi się na wiele różnych okazji.

Wyjątkowy, ekologiczny papier uszlachetnia ilustrację nadając jej niepowtarzalnego uroku.

Motyw : Ludzie, Pojazdy, Zwierzęta
Okazja : Dzień Dziecka, Szkoła, Urodziny, Wakacje, Walentynki
Przewodnia kolorystyka : Niebieski
Forma : A6

Na froncie kartki znajduje się ilustracja oparta na odręcznym rysunku w technice akwareli, a następnie poddana obróbce cyfrowej.

Kolor tła: naturalny papier ekologiczny w odcieniu kartonu z widocznymi drobinkami/włóknami z wtórnie przetwarzanych papierów

Autorką ilustracji jest Marta Gwiazda.

Kartka składana, po złożeniu ma format A6, 105x148 mm, druk dwustronny wysokiej jakości, na naturalnym papierze ekologicznym 270g Environment

Na odwrocie kartki nadrukowane jest drobne logo justgrey.

Wewnątrz, po rozłożeniu kartka ma nadrukowaną małą ilustrację a przeciwległa część kartki jest pusta, przeznaczona na życzenia/tekst i ma odcień tektury.

Kartka sprzedawana jest w postaci złożonej, z dołączoną ekologiczną kopertą.

Kartka i koperta związane są sznureczkiem.

Firma kurierska od 15 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI
Eco