Kolekcja:
Kod produktu: 168
Dostępność: Produkt niedostępny
Kartki

KARTKA - ECO FLOWERS

  • Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł
  • 14 dni na zwrot

Piękny ekologiczny papier na który nadrukowana została wyjątkowa ilustracja. Bohaterką głównej ilustracji na froncie kartki jest dziewczyna, miłośniczka kwiatów, całkowicie oddana swojej pasji. Pędzi swoim oryginalnym kwiatowozem rozsypując po okolicy kolorowe kwiaty.

Wewnątrz po otwarciu kartki znajdziemy mniejszy motyw, na ilustracji zobaczymy samą dziewczynę, która tym razem stoi w gęstwinie zieleni obejmując dłońmi bukiet kwiatów. Kartka otwiera się w tradycyjnie jak książka, więc mini ilustracja jest na lewej części, a po prawej jest miejsce na tekst.

Ilustracje na kartce pobudzają wyobraźnie, są nieoczywiste, dzięki temu taka kartka sprawdzi się na wiele różnych okazji.

Wyjątkowy, ekologiczny papier uszlachetnia ilustrację nadając jej niepowtarzalnego uroku.

Motyw : Kwiaty, Ludzie, Pojazdy, Zwierzęta
Okazja : Dzień Dziecka, Szkoła, Urodziny, Wakacje, Walentynki, Wielkanoc, Wiosna
Przewodnia kolorystyka : Zielony
Forma : A6

Na froncie kartki znajduje się ilustracja oparta na odręcznym rysunku w technice akwareli, a następnie poddana obróbce cyfrowej.

Kolor tła: naturalny papier ekologiczny w odcieniu kartonu z widocznymi drobinkami/włóknami z wtórnie przetwarzanych papierów

Autorką ilustracji jest Marta Gwiazda.

Kartka składana, po złożeniu ma format A6, 105x148 mm, druk dwustronny wysokiej jakości, na naturalnym papierze ekologicznym 270g Environment

Na odwrocie kartki nadrukowane jest drobne logo justgrey.

Wewnątrz, po rozłożeniu kartka ma nadrukowaną małą ilustrację a przeciwległa część kartki jest pusta, przeznaczona na życzenia/tekst i ma odcień tektury.

Kartka sprzedawana jest w postaci złożonej, z dołączoną ekologiczną kopertą.

Kartka i koperta związane są sznureczkiem.

Firma kurierska od 15 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI
Kartki